Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život? Mám pro Vás dobrou zprávu!

V RYCHLÉ AKCI MÁM PRO VÁS DVĚ KNIHY V JEDNÉ ZA POLOVINU CENY!

ZÍSKEJTE NOVOU KNIHU ŽIVOT NA BURZE

Zjistěte si, jak získat návody a postupy, která mají sílu změnit Váš život!

Na této stránce můžete získat mou zbrusu novou knihu za polovinu ceny. Tato akce platí pouze do konce června, nebo do vyprodání zásob. Pozor, ubývají rychle!


Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše!

Děláme to, co nás baví › obchodujeme a podnikáme online. Pro peníze si chodíme na burzu! Odměnou pro nás jsou svoboda, nezávislost, vysněný životní styl a náš čas!

Napsal jsem o tom novou knihu! Obsahuje příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.

Zároveň Vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém. Ono "vyrábíme peníze" je lehká nadsázka, ale zjistíte, že je blízká realitě!

Právě proto vznikla moje zbrusu nová kniha, kterou dnes můžete získat i Vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.  Knihu jsem napsal pro Vás!

Vyrábíme peníze, můžete se přidat!

4.9 ★★★★★ na základě více než 1 000 recenzí

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není „dělat nic a pouze sekat prachy". Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…" - Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha, resp. dvě knihy v jedné:

ŽIVOT NA BURZE

Knihu si před Vámi pořídilo již 12 387 lidí a získali k ní bonusy v hodnotě 5 970 Kč.

Aktuálně můžete získat tuto knihu v akci za polovinu ceny!

  • Zaplatíte polovinu + balné a poštovné také za 
    50 %! Druhou polovinu zaplatíme za Vás!
  • Dnes Vám přidám ke knize hodnotné bonusy v hodnotě 5 970 korun, které mi platit nebudete!
  • Máte ode mě garanci kvality i vrácení peněz. Nic neriskujete! Je to fér akce!

Doporučuji Vám koupit knihu do

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

V akci mám pro Vás knihu za polovinu ceny! Je nabitá příběhy, informacemi a návody, za které bych si mohl účtovat tisíce. Ale pošlu Vám tuto knihu jen za polovinu. Mohu si to dovolit, protože vydělávám jinde. Vím, že Vám tím pomohu v začátcích způsobem, ve který já jsem nemohl ani doufat. Máte to prostě ode mě za 50 %! Ale nesmíte dlouho váhat, akce platí pouze krátkou dobu!

Proč to dělám? Proč dávám takto knihu za polovinu? Třeba pro to, abych dal jiným lepší šance, než jak jsem to měl já na začátku. Také proto, že rozšiřujeme komunitu šikovných a svobodných lidí, kterých je v systému jako jehel v kupce sena. Hlavní důvod je, že hledáme nové talenty, ze kterých uděláme milionáře. Je to náš životní styl a poslání!

Právě teď můžete v akci získat novou knihu za polovinu ceny a s bonusy v hodnotě 5 970 korun!

Udělejte akci rychle do

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!